logotyp

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

  • Kontakt pro zájemce o pracovní pozice: reditelka@zsluziny.cz, tel. 235 522 156

  • Základní škola Lužiny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa zástupce ředitele.  Požadujeme: Vzdělání podle zákona o pedagogických pracovnících - Mgr. učitelství a speciální pedagogika. Minimálně 5 let aktivní učitelské praxe ve speciálním školství. Organizační schopnosti, ICT gramotnost - minimálně velmi dobrá uživatelská úroveň. Znalost právních předpisů pro vzdělávání a zkušenosti s některým školním informačním systémem jsou vítány. Nástup od 21.8.2023, případně lze i od 1.9.2023.


  • Pro školní rok 2023/2024 naše škola, která vzdělává výhradně žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, přijme plně kvalifikované učitele, tj. s kvalifikací pro výuku na 1. nebo 2. stupni ZŠ a současně s rozšířenou speciálně pedagogikou kvalifikací. Přijmout lze také absolventy NMgr. studijního programu "Speciální pedagogika", kteří dle akreditace studijního oboru splňují kvalifikaci jak pro poradenské pozice, tak pro výuku v ZŠ speciální -tj. ve třídách pro žáky s těžším stupněm mentálního postižení.

  • Základní škola Lužiny, Praha 5, Trávníčkova 1743 přijme hospodářku školy s kumulovanou pracovní náplní (sekretář, administrativní a spisový pracovník, asistent...) na celý úvazek, případně snížený max. na 0,75 úvazku. Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou v oborech ekonomika nebo administrativa. Zapracování pod vedením zkušeného pracovníka zajištěno. Příjem nabídek zájemců o pracovní pozici hospodářky je dočasně zastaven, probíhá vyhodnocování vysokého počtu dosud došlých.

AKTUALITY

Školní akademie

14. 6. 2023 od 17.00 hod., Spolkový dům Stodůlky
(KD Mlejn)

Volná pracovní místa

Metodik prevence

Aktualizace sekce Metodik prevence.

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Přihlášení do systému školní jídelny (výběr jídla, odhlášení jídla) naleznete v sekci Školní jídelna.

Výchovný poradce

Učební obory 2022/2023

SCHRÁNKA DŮVĚRY

Je zde stále pro Vás!

Výsledky voleb do školské rady

Školská rada

Fotogalerie - aktualizace

Školní družina

Sekce Školní družina

FOTOALBA

DOPLNĚNY NOVÉ FOTOGRAFIE
Základní škola Lužiny 2016 -2021 , All rights reserved.

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME ZŠ praktická ZŠ speciální Lužiny

Created by © 2019 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy