Školní časopis Dominik

Hledáme dobrovolníky – pomocníky redakce z řad žáků naší školy. Jedná se o „sběrače dat“ pro ankety,  dále o komentátory jednotlivých školních i mimoškolních akcí,  fotografy i výtvarníky, kteří by rádi viděli svá díla na stránkách našeho časopisu.
Dotazy a nápady zasílejte na e-mail: casopisdominik@seznam.cz

DOMINIK - JARO 2017

Tým časopisu Dominik děkuje všem, kdo pravidelně přispívají.

Tématem příštího čísla bude
JARO. Své nápady, články o akcích, pozvánky, křížovky, kvízy, vtipy, fotografie, básničky, hádanky, obrázky zasílejte nejpozději do 15.KVĚTNA 2017 na e-mail: gabriela.bernatova@centrum.cz, nebo je odevzdávejte učitelům.

Časopis pro Vás připravují: Gabriela Bernatová, Eva Bernatová, Petra Charamzová.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

ZVEŘEJNĚNO Rozhodnutí o přijetí žáků k zájmovému vzdělávání ve školní družině pro školní rok 2018/2019

Kritéria pro přijímání žáků do školní družiny pro školní rok 2018/2019

Aktualizace na webu školy.

ŠKOLNÍ DRUŽINA 2018/2019

Žádost o přijetí k zájmovému vzdělávání ve školní družině pro školní rok 2018/2019 si již nyní můžete vyžádat u vedoucí školní družiny Evy Frančeové.
Žádost o přijetí k zájmovému vzdělávání ve školní družině pro školní rok 2018/2019 přijímá vedoucí školní družiny do 18. června 2018 do 9 hodin. Potom budou předány ředitelce školy.

Sekce Školní družina- poslední aktualizace 25.6.2018.

DOPLNĚNY NOVÉ FOTOGRAFIE dne 25.6.2018.