Schránka důvěry

Školní elektronická schránka důvěry slouží pro žáky, kteří mají nějaký problém a chtějí pomoci s jejím řešením. Pro žáky, kteří mají problém ve třídě se spolužáky, s žáky z jiných tříd ...
Lze na něj psát anonymně. Pokud však napíšeš své jméno a emailovou adresu, tak ji při vyplnění uvidíš jen ty. Po odeslání si ji přečtu jen já - školní metodik prevence Dana Lukešová. Pokud chceš odpovědět, tak adresu napiš určitě.
Do velkého okénka napiš podrobně svůj problém. Abych věděla, co přesně tě trápí.

Schránka důvěry

Jméno:
Kontakt:
Popis problému:

ŠKOLNÍ DRUŽINA

ZVEŘEJNĚNO Rozhodnutí o přijetí žáků k zájmovému vzdělávání ve školní družině pro školní rok 2018/2019

Kritéria pro přijímání žáků do školní družiny pro školní rok 2018/2019

Aktualizace na webu školy.

ŠKOLNÍ DRUŽINA 2018/2019

Žádost o přijetí k zájmovému vzdělávání ve školní družině pro školní rok 2018/2019 si již nyní můžete vyžádat u vedoucí školní družiny Evy Frančeové.
Žádost o přijetí k zájmovému vzdělávání ve školní družině pro školní rok 2018/2019 přijímá vedoucí školní družiny do 18. června 2018 do 9 hodin. Potom budou předány ředitelce školy.

Sekce Školní družina- poslední aktualizace 25.6.2018.

DOPLNĚNY NOVÉ FOTOGRAFIE dne 25.6.2018.